INFORMACJE DUSZPASTERSKIE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ ROK B 2021

Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na Afganistan.

W poniedziałek – o godz. 17.30 modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące.

W Środę – Narodzenie N.M P.  Głównej patronki naszej diecezji.
Po Mszach Św. poświęcenie ziarna siewnego.

Nowenna do MBNP o godz. 18.00.  Pół godziny przed Mszą Św. wieczorną wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.

W Piątek – Przed Mszą św. wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W Sobotę – odpust w Świdniku. Suma odpustowa z błogosławieństwem organ  o godz. 11.00.Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Abp Henryk Nowacki Zapraszamy  także  mieszkańców Łukowicy Roztoki i Jastrzębia.

W Niedzielę –Dzień Beatyfikacji Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego i  Matki Elżbiety Róży Czackiej  transmisja o godz. 12.00. Z tej racji zmiana porządku Mszy św.  W Kaplicy w Roztoce Msza św. o godz. 10.00.  Jest to II niedziela miesiąca. Ofiary na tace na potrzeby kościoła.

Na Mszy Św. o godz. 14.30 będziemy dziękować Bogu za tegoroczne plony. Będziemy modlić się o zachowanie od klęsk żywiołowych.
W przyszłą niedziele odpust w Jazowsku

Dziękujemy za posługę samochodami w piątek do chorych. Bóg zapłać!

Są do nabycia Kalendarze rolnicze duże w cenie po 23.00 zł,  małe z wieńcami dożynkowymi po 6 zł.

W Łukowicy:

We wtorek –  Ministranci  o godz. 17.00, zapraszamy nowych kandydatów na ministrantów; Lektorzy po Mszy św.

W czwartek – Grupa Młodzieżowa  o godz. 17.00. Zapraszamy młodzież

W piątek  – DSM o godz. 17.00 i zapisy nowych dziewczynek.

W poniedziałek – godz. 17.00 – ministranci i lektorzy. Zapraszamy również chętnych którzy chcieli by zostać ministrantami.

Piątek – godz. 17.00 – Grupa Młodzieżowa.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności

+ Janina Szabla z Owieczki. Polećmy Jej duszę Miłosierdziu Bożemu.

Proszono o ogłoszenie :

Zapisy  na kurs języka angielskiego w szkole językowej Madison na stronie szkoły: https://madison.edu.pl/