Informacje Duszpasterskie na XXXII Niedzielę

Trwamy w miesiącu modlitw i zyskiwania odpustów za zmarłych.

W Środę – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Nowenna do M.B.N.P. o godz. 17.00 wcześniej Różaniec. Po Mszy św. zapraszamy nową Radę duszpasterską na spotkanie i zaprzysiężenie.

W czwartek – Wspomnienie Św. Leona Wielkiego.

W Piątek – Wspomnienie Św. Marcina. Odpust w Czarnym Potoku. Przypada 104 Rocznica Odzyskania Niepodległości modlimy się w intencji Ojczyzny. O godz. 16.00 Msza św. za Ojczyznę, a potem w sali teatralnej program Patriotyczny. Przed Mszą św. wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę – Wspomnienie Św. Józefata.

W przyszłą niedzielę – V Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Składka na cele parafialne z racji drugiej niedzieli

Przez cały listopad codziennie po Mszy wieczornej – wypominki i „dziesiątek” różańca, a w niedziele o godz. 16.00 różaniec za zmarłych i msza św., w Świdniku o 14.45 i Roztoce o 13.30.

Dziękujemy sprzątającym nasz kościół za sprzątanie, Bóg zapłać a na ten tydzień i tę przysługę prosimy rodziny:  Wolak Elżbieta, Wolak Agata, Dyrek Natalia, Nowogórska Marzena, Babiarz Marzena.

Dziękujemy rodzinie Rumian z Lasku za ofiarowanie do naszego kościoła kwiatów chryzantem. Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę spotkanie osób niepełnosprawnych w kościele w Łącku o godz. 15.00.

Bóg zapłać za posługę samochodami do chorych w piątek. Bóg zapłać.

W poniedziałek – Po Mszy św. Grupa Młodzieżowa

We wtorek – Po Mszy św. Lektorzy