INFORMACJE DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ CHRYSTUSA KRÓLA

Dzisiejsza Uroczystość Chrystusa Króla wieńczy rok liturgiczny.

W Poniedziałek – Ofiarowanie NMP. Odpust u Sióstr.

We wtorek – Św. Cecylii. Patronki muzyki kościelnej. Na msze św. wieczorowa zapraszamy chór parafialny i zespoły muzyczne naszej parafii.

W środę – Nowenna do M.B.N.P. o godz. 17.00 wcześniej Różaniec przed Najświętszym Sakramentem.

W czwartek – Św. Andrzeja  Dung  Lac i Towarzyszy.

W piątek – przed Mszą św. wieczorną Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź przed odpustem oraz pierwszym piątkiem miesiąca od godz. 15.30. Postarajmy się być na odpuście w łasce uświęcającej. Można korzystać również ze spowiedzi codziennie przed Mszą Św.

W sobotę – parafialny Odpust ku czci Św. Andrzeja Apostoła.
Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 16.00. Uroczysta suma odpustowa o godz. 11.00, której będzie przewodniczył ks.  prałat Władysław Pasiut  proboszcz z parafii Szczepanów.

Mieszkańców Świdnika, Owieczki  i Roztoki zapraszamy do kościoła parafialnego do udziału w uroczystości odpustowej. Zapraszamy Służbę Maryjną w strojach, Ministrantów, Lektorów i Wszystkich parafian.

W niedzielę – rozpoczynamy czas Adwentu. Zapraszamy  w niedzielę na Mszę Roratnią o godz. 6.30. Dzieci zapraszamy z lampionami, przynosimy serduszka  i jak co roku zabieramy do domów Figurki.

W Niedzielę po Mszy św. o godz. 6.30 będą rozdawane materiały roratnie dla dzieci.

W Świdniku- Roraty o godz. 7.45.

Dziękujemy sprzątającym nasz kościół za sprzątanie, Bóg zapłać a na ten tydzień o tę przysługę prosimy rodziny:  Hebda Józefa, Mamala Maria, Ligęza Elżbieta, Tokarczyk Danuta, Pietrzak Marian.

W Łukowicy

W środę –  przed mszą – ministranci i aspiranci

po mszy św. wieczornej Grupa Młodzieżowa.

Czwartek – godz. 16.15 – spotkanie DSM

Piątek Po mszy św. Lektorzy. Obecność obowiązkowa

W Świdniku :

Poniedziałek – godz. 14.30 –  DSM

Spotkanie informacyjne w sprawie dotacji do wymiany piecy w Gminie Łukowica w czwartek o godz. 19.00 w remizie OSP w Łukowicy