Odpust parafialny ku czci Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych

W naszej parafii przeżywaliśmy uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Był to szczególny czas wspólnej modlitwy, dziękczynienia oraz zawierzenia Maryi spraw naszej wspólnoty parafialnej, rodzin i wszystkich wiernych.

Uroczystej Eucharystii przewodniczył oraz homilię wygłosił ks. prałat Tomasz Atłas. W kazaniu przypomniał o roli Maryi jako Wspomożycielki Wiernych, która prowadzi nas do Chrystusa, umacnia w codziennym życiu i towarzyszy Kościołowi w chwilach radości, prób oraz duchowych wyzwań.

Dziękujemy wszystkim kapłanom, służbie liturgicznej, osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości oraz parafianom i gościom za wspólną modlitwę i obecność. Niech Matka Boża Wspomożycielka Wiernych wyprasza potrzebne łaski dla całej naszej parafii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *