Duszpasterze

  • KS. WIESŁAW MAJCA
    proboszcz
    data święceń 1984-05-27
    w parafii od 2006-09-08
  • KS. PAWEŁ LEBDA
    wikariusz
    data święceń 2005-05-21
    w parafii od 2017-09-01
  • KS. WOJCIECH KNUTELSKI
    wikariusz
    data święceń 2009-05-30
    w parafii od 2021-09-01
  • KS. STANISŁAW PIETRZAK
    rezydent
    data święceń 1970-05-31
    w parafii od 2015-12-04